2017 UCLG DÜNYA KONSEYİ - GÜNCEL PROGRAM VE GÜNDEM MADDELERİ - 6-9 ARALIK 2017, ÇİN

 

 

Değerli UCLG Dünya Konseyi Üyeleri,

6-9 Aralık 2017 tarihlerinde Hangzhou, Çin’de gerçekleştirilecek olan UCLG Dünya Konseyi toplantıları hakkında yapılan önceki bilgilendirmeleri takiben, sizlere toplantılar hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlamaktan ve Yönetim Kurulu & Dünya Konseyi çalışma oturumlarının güncellenen taslak program ve gündem maddelerini sunmaktan memnuniyet duymaktayız.
 
Yönetim Kurulu ve Dünya Konseyi Çalışma Oturumları Taslak Gündemleri 
 
Yönetim Kurulu ve Dünya Konseyi toplantılarının taslak gündemlerine aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
 
Güncellenen Taslak Program
 
Ek toplantıları ve toplantıların saatlerini de içeren güncel programa aşağıda linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 
Komite & Çalışma Grupları Toplantıları, 6 Aralık Çarşamba ve 7 Aralık Perşembe günleri gerçekleştirilecektir.  Hangzhou’da toplantı yapmak isteyen Komite ve Çalışma Grupları’nın bizleri en kısa zamanda bilgilendirmesini rica ederiz.
 
Akıllı Şehir ve Büyük Veri Forumu
 
Hangzhou Belediyesi ve Çin Halkı Yabancı Ülkelerle Dostluk Derneği (CPAFFC) tarafından düzenlenen Akıllı Şehir ve Büyük Veri Forumu, 7 Aralık günü öğleden sonra gerçekleştirilecektir.

Forum, üst düzey katılımcıların konuşma yapacağı açılış oturumunun ardından bir buçuk saatlik panel tartışmaları ile devam edecektir.  Düzenlenecek olan iki yuvarlak masa toplantısının temaları:  Büyük Veri Kentsel Yönetişime Olanak Sağlar; ve Akıllı Uygulama & Yeşil Sürdürülebilir Kalkınma.
 
Kayıt
 
Yasal ve lojistik nedenlerden ötürü, online kayıt formunu Google Forms aracılığıyla en geç 10 Kasım tarihine kadar doldurarak katılımınızı teyit etmeniz gerekmektedir.  Her katılımcı için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.
 
Online Form’a ulaşamamanız halinde, ekteki kayıt formunu doldurarak lütfen UCLGExBu@uclg.org adresinden UCLG Dünya Sekreteryası’na gönderiniz.
 
Toplantı Yeri
 
Toplantılar, Dragon Hotel’de gerçekleştirilecektir.
 
Adres: 120 Shuguang Road, Hangzhou, China, 310007
 
 
Otel Bilgisi

UCLG Delegasyonu’nun konaklayacağı ana otel: 

Dünya Konseyi katılımcıları adına sınırlı sayıda oda için anlaşma sağlandığından ilk gelene ilk hizmet esasına göre hareket edilecektir. Odaların müsait olması ve anlaşılan fiyatlarla sağlanması için, lütfen mümkün olan en kısa sürede konaklama rezervasyonunuzu yaptırınız.
 
Dragon Hotel
 
Dragon Hotel için konaklama rezervasyonunuzu otelin web sitesinden online olarak yapabilirsiniz:  http://www.dragon-hotel.com/en. UCLG grubundan olduğunuzu belirtmek için, lütfen web sayfasının "online rezervasyonlar" bölümündeki "kurumsal kimlik” kutusuna uclg2017 kodunu giriniz.
 
Önceden ödeme yapma zorunluluğunuz olmamasına rağmen, rezervasyonun eksiksiz şekilde tamamlanması için, kayıt sırasında kredi kartı numaranızı paylaşmanız gerekebileceğini hatırlatırız.
 
Oda başına gecelik ücret: 115 € (kahvaltı dahil)
 
Zhejiang Narada Grand Hotel
 
Zhejiang Narada Grand Hotel’de rezervasyon yapmak için lütfen ekteki formu doldurup   chris@naradahz.com adresine gönderiniz.
 
Önceden ödeme yapma zorunluluğunuz olmamasına rağmen, rezervasyonun eksiksiz şekilde tamamlanması için, kayıt sırasında kredi kartı numaranızı paylaşmanız gerekebileceğini hatırlatırız.
 
Oda başına gecelik ücret: 80€ (kahvaltı dahil)
 
Vize
 
Çin’e giriş yapabilmek için vizeye ihtiyacınız olabileceğini ve bu sürecin uzun zaman alabileceğini hatırlatır ve vize sürecini en kısa sürede başlatmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
 
Kişisel davet mektubuna ihtiyaç duymanız halinde, Hangzhou’daki ekibimiz ile iletişime geçiniz: Wang Jie: wangjie@hzfao.gov.cnve Sun Yi: sunyi@hzfao.gov.cn. Mailinizin CC kısmına lütfen UCLGExBu@uclg.org adresini de ekleyiniz.

 

Ulaşım
 
6 Aralık tarihinde Hangzhou Xiaoshan Uluslararası Havalimanı’nda yukarıda belirtilen otellere, 10 Aralık tarihinde de otellerden havalimanına transferler ev sahibi tarafından sağlanacaktır.

Herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda, Dünya Sekretaryası her zaman yardımcı olmaya hazırdır.
 
Saygılarımızla,

UCLG Dünya Sekretaryası
 
 
Lütfen aşağıdaki dosyalara erişmek için dosya isimlerinin üzerine tıklayınız:

Toplantıların Taslak Programı.pdf

Yönetim Kurulu Genel Oturumu Taslak Gündemi.pdf

Dünya Konseyi Genel Oturumu Taslak Gündemi.pdf

Kayıt Formu (Google Forms aracılığıyla)

Kayıt Formu.docx

Nerada Grand Hotel Rezervasyon Formu.doc

Akıllı Şehirler ve Büyük Veri Forumu Hakkında Bilgi

DUYURULAR

 UCLG-MEWA KÜLTÜR KOMİTESİ II. TOPLANTISI

 2017 UCLG DÜNYA KONSEYİ - GÜNCEL PROGRAM VE GÜNDEM MADDELERİ - 6-9 ARALIK 2017, ÇİN

2017 UCLG Dünya Konseyi, 6-9 Aralık 2017 tarihlerinde Hangzhou, Çin'de gerçekleştirilecek.

 TRANSIST 2017 ULUSLARARASI İSTANBUL ULAŞIM KONGRESİ VE FUARI ve UCLG-MEWA KENTSEL MOBİLİTE KOMİTESİ 5. TOPLANTISI

TRANSIST 2017 Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı, 2-4 Kasım 2017 tarihlerinde Lütfi Kırdar Rumeli Salonu, ICEC ve İstanbul Kongre Merkezi, ICC’de gerçekleştirilecek.

 UCLG-MEWA SOSYAL İÇERME PANELİ ve UCLG-MEWA SOSYAL İÇERME KOMİTESİ TOPLANTISI

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı (UCLG-MEWA) Sosyal İçerme Paneli ve UCLG-MEWA Sosyal İçerme Komitesi Toplantısı 17 Ekim 2017'de UCLG-MEWA Sosyal İçerme Komitesi Başkanı Beylikdüzü ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

 İKLİM ŞANSI DÜNYA ZİRVESİ, 11-13 EYLÜL 2017, AGADİR/FAS

Değerli UCLG-MEWA Üyeleri, İklim değişikliği ile mücadele konusunda önemli adımlar atılmasına yönelik Fas’ın Marakeş şehrinde gerçekleştirilmiş olan 22. Yıllık Taraflar Toplantısı’nı (COP22) takiben, iklimle ilgili aktörlerin bir araya getirilmesi planlanan İklim Şansı Dünya Zirvesi 11-13 Eylül 2017 tarihlerinde Agadir/Fas şehrinde gerçekleştirilecektir.

 TAHRAN GOLDEN GLOBE KÜRESEL ÖDÜLÜ 2017

Sizleri, aynı zamanda Dünya Kentler Günü olan 31 Ekim 2017 tarihinde düzenlenecek Tahran IV. Golden Adobe Küresel Ödülü için düzenlenecek törene katılmaya davet etmekten mutluluk duymaktayız.

 İKİNCİ ULUSLARARASI ŞEHİR EKONOMİSİ KONFERANSI

Sizleri; Tahran Belediyesi, İran Şehir Ekonomisi Bilimi Derneği ve City Bank işbirliğinde, 11 Ekim 2017 tarihinde Tahran’da gerçekleştirilecek olan İkinci Uluslararası Şehir Ekonomisi Konferansı hakkında bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

 ARACI ŞEHİRLER ORTA DOĞU VE BATI ASYA (MEWA) BÖLGESEL FORUMU

Aracı Şehirler Orta Doğu ve Batı Asya (MEWA) Bölgesel Forumu, UCLG-MEWA tarafından 21-22 Eylül 2017 tarihlerinde Nevşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir

 FİLİSTİN, CEBALİYE BELEDİYESİ KURBAN ETİ DAĞITIMI PROJESİ

 UCLG-MEWA KALKINMA İŞBİRLİĞİ VE KENT DİPLOMASİSİ KOMİTESİ BAŞKANLIK DİVANI TOPLANTISI

UCLG-MEWA Kalkınma İşbirliği ve Kent Diplomasisi Komitesi Başkanlık Divanı Toplantısı 10 Temmuz 2017 tarihinde Komite Başkanı Türkiye Belediyeler Birliği’nin ev sahipliğinde Ankara’da gerçekleştirildi.

TWITTER