UCLG-MEWA YÖNETİM KURULU VE KONSEY TOPLANTILARINA EV SAHİPLİĞİ ÇAĞRISI

Değerli UCLG-MEWA Üyesi,

UCLG-MEWA Ana Tüzüğü uyarınca; UCLG-MEWA Konseyi yılda bir kez Ekim/Kasım aylarında ve UCLG-MEWA Yönetim Kurulu yılda iki kere (Nisan/Mayıs – Ekim/Kasım) toplanır. Bu bağlamda Teşkilatımız, 25-30 Ekim tarihleri arasında iki gün veya 17-20 Kasım tarihleri arasında iki gün sürecek olan UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ile Konsey Toplantılarını yapmayı planlamaktadır.

“Yerel yönetimlerin ulusal, bölgesel ve küresel düzeyde ne kadar çok birlikte hareket edebilirlerse, hizmet ettikleri toplumların seslerini o kadar güçlü bir biçimde duyuracakları” ilkesinden hareketle, belediyenizi UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ile Konsey Toplantılarına ev sahipliği yapmaya davet ediyoruz.

UCLG-MEWA üyelik yükümlülüklerini yerine getirmiş olan yerel yönetimlerimiz, bahse konu toplantılara ev sahipliği yapmaya yönelik yazılı taleplerini en geç 30 Temmuz 2021, Cuma gününe kadar uclg-mewa@uclg-mewa.org e-posta adresinden sekretaryamıza iletmeleri gerekmektedir.

Başvurular değerlendirildikten sonra UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ve Konsey Toplantılarına ev sahipliği yapacak kent ile teşkilatımız arasında protokol imzalanmasını müteakip, gerekli duyurular www.uclg-mewa.org web sitesinde ve diğer iletişim kanallarından yapılacaktır.

 

Saygılarımızla,

UCLG-MEWA Genel Sekreterliği

 

İletişim: Sedrettin KONUK, UCLG-MEWA İdari ve Mali İşler Koordinatörü (s.konuk@uclg-mewa.org, 0212 511 10 10-115)

DUYURULAR

 UCLG-MEWA YÖNETİM KURULU VE KONSEY TOPLANTILARINA EV SAHİPLİĞİ ÇAĞRISI

UCLG-MEWA üyelik yükümlülüklerini yerine getirmiş olan yerel yönetimlerimiz, ev sahipliği yapmaya yönelik yazılı taleplerini en geç 30 Temmuz 2021, Cuma gününe kadar sekretaryamıza iletmeleri gerekmektedir.

 HUKUKÇU İŞ İLANI

UCLG-MEWA İdari ve Mali İşler Koordinatörlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere "Hukukçu" alınacaktır.

 HIRING PROJECT ASSISTANT

We are looking for colleagues to be employed as a Project Assistant as part of the Organization's Committees and Projects Department

 MODÜL 4: ETKİ ODAKLI PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ

Kavşak Ağı’nın dördüncü e-öğrenme modülü “Etki Odaklı Proje Döngüsü Yönetimi” yayınlandı.

 4. AKILLI TAHRAN KONGRESİ

Sizleri 5-6 Temmuz 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan 4. Akıllı Tahran Kongresi hakkında bilgilendirmek isteriz.

 UCLG-MEWA NEWSLETTER -30

Dolu dolu bir çevre sayısı olan 30. sayımızı siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunar, keyifli okumalar dileriz!

 HLPF 2021: SON HABERLER ve ÖNEMLİ BİLGİLER

2021 Üst Düzey Siyasi Forumu himayesinde gerçekleştirilecek olan Yerel Yönetimler Ana Grup Yan Etkinliği (1) ve Yerel ve Bölgesel Yönetimler Günü ve Forumu (2) ile ilgili sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

 İŞGAL ALTINDA KENT HAKKI: FİLİSTİN ÖRNEĞİ WEBİNARI

İngilizce, Türkçe, Arapça, Fransızca ve İspanyolca dillerinde simultane çeviri olacaktır.

 UCLG KÜLTÜR ZİRVESİ TANITIMI 10 HAZİRAN’DA ÇEVRİMİÇİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Dördüncü UCLG Kültür Zirvesi, 10 Haziran 2021’deki çevrimiçi resmi tanıtımından sonra, 9-11 Eylül 2021 tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek.

 KAVŞAK AĞI E-ÖĞRENME MODÜLÜ 3 İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

"Paydaş Diyaloğu, Çatışma Yönetimi ve Müzakere"

TWITTER