2017 UCLG DÜNYA KONSEYİ – GÜNCEL PROGRAM VE GÜNDEM MADDELERİ – 6-9 ARALIK 2017, ÇİN


 

 

Değerli UCLG Dünya Konseyi Üyeleri,

6-9 Aralık 2017 tarihlerinde Hangzhou, Çin’de gerçekleştirilecek olan UCLG Dünya Konseyi toplantıları hakkında yapılan önceki bilgilendirmeleri takiben, sizlere toplantılar hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlamaktan ve Yönetim Kurulu & Dünya Konseyi çalışma oturumlarının güncellenen taslak program ve gündem maddelerini sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

Yönetim Kurulu ve Dünya Konseyi Çalışma Oturumları Taslak Gündemleri 

Yönetim Kurulu ve Dünya Konseyi toplantılarının taslak gündemlerine aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Güncellenen Taslak Program

Ek toplantıları ve toplantıların saatlerini de içeren güncel programa aşağıda linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Komite & Çalışma Grupları Toplantıları, 6 Aralık Çarşamba ve 7 Aralık Perşembe günleri gerçekleştirilecektir.  Hangzhou’da toplantı yapmak isteyen Komite ve Çalışma Grupları’nın bizleri en kısa zamanda bilgilendirmesini rica ederiz.

Akıllı Şehir ve Büyük Veri Forumu

Hangzhou Belediyesi ve Çin Halkı Yabancı Ülkelerle Dostluk Derneği (CPAFFC) tarafından düzenlenen Akıllı Şehir ve Büyük Veri Forumu, 7 Aralık günü öğleden sonra gerçekleştirilecektir.

Forum, üst düzey katılımcıların konuşma yapacağı açılış oturumunun ardından bir buçuk saatlik panel tartışmaları ile devam edecektir.  Düzenlenecek olan iki yuvarlak masa toplantısının temaları:  Büyük Veri Kentsel Yönetişime Olanak Sağlar; ve Akıllı Uygulama & Yeşil Sürdürülebilir Kalkınma.

Kayıt

Yasal ve lojistik nedenlerden ötürü, online kayıt formunu Google Forms aracılığıyla en geç 10 Kasım tarihine kadar doldurarak katılımınızı teyit etmeniz gerekmektedir.  Her katılımcı için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.

Online Form’a ulaşamamanız halinde, ekteki kayıt formunu doldurarak lütfen UCLGExBu@uclg.org adresinden UCLG Dünya Sekreteryası’na gönderiniz.

Toplantı Yeri

Toplantılar, Dragon Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Adres: 120 Shuguang Road, Hangzhou, China, 310007

Otel Bilgisi

UCLG Delegasyonu’nun konaklayacağı ana otel:

Dünya Konseyi katılımcıları adına sınırlı sayıda oda için anlaşma sağlandığından ilk gelene ilk hizmet esasına göre hareket edilecektir. Odaların müsait olması ve anlaşılan fiyatlarla sağlanması için, lütfen mümkün olan en kısa sürede konaklama rezervasyonunuzu yaptırınız.

Dragon Hotel

Dragon Hotel için konaklama rezervasyonunuzu otelin web sitesinden online olarak yapabilirsiniz:  http://www.dragon-hotel.com/en. UCLG grubundan olduğunuzu belirtmek için, lütfen web sayfasının “online rezervasyonlar” bölümündeki “kurumsal kimlik” kutusuna uclg2017 kodunu giriniz.

Önceden ödeme yapma zorunluluğunuz olmamasına rağmen, rezervasyonun eksiksiz şekilde tamamlanması için, kayıt sırasında kredi kartı numaranızı paylaşmanız gerekebileceğini hatırlatırız.

Oda başına gecelik ücret: 115 € (kahvaltı dahil)

Zhejiang Narada Grand Hotel

Zhejiang Narada Grand Hotel’de rezervasyon yapmak için lütfen ekteki formu doldurup   chris@naradahz.com adresine gönderiniz.

Önceden ödeme yapma zorunluluğunuz olmamasına rağmen, rezervasyonun eksiksiz şekilde tamamlanması için, kayıt sırasında kredi kartı numaranızı paylaşmanız gerekebileceğini hatırlatırız.

Oda başına gecelik ücret: 80€ (kahvaltı dahil)

Vize

Çin’e giriş yapabilmek için vizeye ihtiyacınız olabileceğini ve bu sürecin uzun zaman alabileceğini hatırlatır ve vize sürecini en kısa sürede başlatmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kişisel davet mektubuna ihtiyaç duymanız halinde, Hangzhou’daki ekibimiz ile iletişime geçiniz: Wang Jie: wangjie@hzfao.gov.cnve Sun Yi: sunyi@hzfao.gov.cn. Mailinizin CC kısmına lütfen UCLGExBu@uclg.org adresini de ekleyiniz.
Ulaşım

6 Aralık tarihinde Hangzhou Xiaoshan Uluslararası Havalimanı’nda yukarıda belirtilen otellere, 10 Aralık tarihinde de otellerden havalimanına transferler ev sahibi tarafından sağlanacaktır.

Herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda, Dünya Sekretaryası her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Saygılarımızla,

UCLG Dünya Sekretaryası

Lütfen aşağıdaki dosyalara erişmek için dosya isimlerinin üzerine tıklayınız:

Toplantıların Taslak Programı

Yönetim Kurulu Genel Oturumu Taslak Gündemi

Dünya Konseyi Genel Oturumu Taslak Gündemi

Kayıt Formu (Google Forms aracılığıyla)

Kayıt Formu

Nerada Grand Hotel Rezervasyon Formu

Akıllı Şehirler ve Büyük Veri Forumu Hakkında Bilgi

Comments are disabled