2018 UCLG DÜNYA KONSEYİ: PROGRAM VE GÜNDEMLER


Değerli Dünya Konseyi Üyeleri,

Bildiğiniz üzere, Dünya Konseyi, 5-8 Kasım tarihleri arasında, Başkan Manuela Carmena’nın nazik davetleriyle Madrid’de; İkinci Kentsel Şiddet ve Bir Arada Yaşama ile Barış İçin Eğitim Forumu ile art arda gerçekleştirilecektir.

TASLAK PROGRAM

UCLG için temel kurumsal toplantıların gerçekleştirileceği gün, 6 Kasım olacak, hem Yönetim Kurulu hem de Dünya Konseyi için çalışma oturumları ve bir siyasi tartışma oturumu düzenlenecektir.

  • 5 Kasım Pazartesi: Forumun Açılışı, Mali Yönetim Komitesi ve Anatüzük Komitesi’nin yanı sıra tematik oturumlar.
  • 7 Kasım Çarşamba: Politika Konseyleri ve Ibero-Amerikan Yerel Forumu

Bildiğiniz gibi, Dünya Konseyi’nin tarihleri, Lille’deki kardeş kuruluşumuz AIMF’in (üyelerimizin birçoğunun da katılacağı) toplantısı ile kaçınılmaz olarak örtüşmektedir. Yukarıda önerilen program, her iki Sekretaryanın da mutabık kaldığı en iyi opsiyondur.

Ağlarımız için son birkaç aydır devam eden yoğunluklar ve hem bölgesel hem küresel düzeylerde eşi görülmemiş yoğunlukta devam eden çalışmalar nedeniyle bu çakışmayı engelleyememiş olmamız dolayısıyla özürlerimizi sunarız.

YÖNETİM KURULU VE DÜNYA KONSEYİ ÇALIŞMA OTURUMLARI TASLAK GÜNDEMLERİ 

Yönetim Kurulu ve Dünya Konseyi toplantılarının taslak gündemlerine aşağıdaki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

LOJİSTİK BİLGİLER

Kayıt
Dünya Konseyi için kayıtlar başlamıştır.

Yasal ve güvenlik nedenleriyle, çevrimiçi kayıt formunu en kısa zamanda ve 15 Ekim tarihine kadar doldurarak katılımınızı onaylamanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Her katılımcı için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.

Dünya Konseyi katılımcıları, İkinci Kentsel Şiddet ve Bir Arada Yaşama ile Barış İçin Eğitim Forumu için otomatik olarak kayıt edilecektir.

Oteller
UCLG heyeti için belirlenen başlıca oteller aşağıdaki gibidir:

Méndez Álvaro, 30
28045 Madrid

Ev sahipleri tarafından seçilen diğer oteller ise şöyledir:

Paseo del Prado, 48
28014 Madrid

Calle Delicias, 42
28045 Madrid

Bu otellerin herhangi birinde yer ayırtmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayın: https://www.exxpertapps.com/invitacion/validation.php?globalkey=9a604038211af5c60a9d9927a093542e

Ulaşım

Belirlenen otellerden toplantı yerine transferler, ev sahipleri tarafından sağlanacaktır.

Vizeler

İspanya’ya giriş yapabilmek için vizeye ihtiyacınızın olabileceğini ve bu sürecin uzun olabileceğini hatırlatırız. Vize sürecini en kısa sürede başlatmanızı şiddetle öneriyoruz.

Kişiye özel davet mektubuna ihtiyaç duymanız halinde, lütfen UCLGExBu@uclg.org adresi aracılığıyla bizimle iletişime geçiniz.

Herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç duymanız halinde Dünya Sekreteryası yardımcı olmaya hazırdır. UCLGExBu@uclg.org adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

UCLG Dünya Teşkilatı

Aşağıdaki belgelere ulaşmak için linklere tıklayınız:

Comments are disabled