“Akdeniz Bölgesinde Akıllı Şehir Projelerinin Uygulanması”


Sizleri, Avrupa Yatırım Bankası (EIB) tarafından, Madrid Politeknik Üniversitesi (UPM), Akdeniz Entegrasyon Merkezi (CMI) ve Zenata Kentsel Ajansı (SAZ) işbirliğiyle 10-11 Ekim 2016 tarihlerinde Kazablanka, Fas’ta düzenlenecek olan “Akdeniz Bölgesinde Akıllı Şehir Projelerinin Uygulanması” adlı etkinliğe davet ediyoruz. 

Avrupa Yatırım Bankası, ELENA ve ASCIMER (EIB Enstitüsü’nün EIBURS projesi) programları aracılığıyla ekonomik kalkınmaya katkı sağlayan Akıllı Şehir projelerinin teknik ve mali açıdan temel destekçilerinden biridir. Banka’nın kredi öncelikleri, entegre planlama ve yönetim çözümleri yoluyla kentsel bölgelerin gelişimine ağırlık vermektedir.

Etkinlik; konu üzerine konuşmalar, Bölgede Bulunan Akıllı Girişimlerin iyi uygulamaları konulu sunum, uygulama ve yönetişim konularında düzenlenecek bir çalıştay ve FEMIP bölgesinde EIB’in sürdürülebilir kentsel kalkınma için öncülük ettiği projelerden biri olan Zenata Projesi’ne yapılacak bir saha gezisinden oluşmaktadır.

Bu amaçla, sizleri Program’ın bir oturumunda konuşmacı olmaya davet ediyoruz. Konuşmacıların yol ve konaklama masrafları etkinliğin düzenleyicileri tarafından karşılanacak olup diğer katılımcılar kendi masraflarından sorumlu olacaklardır. Etkinliğe katılım göstermek istiyorsanız onayınızı mümkün olan en kısa sürede göndermenizi rica ederim.

Ek bilgiye ihtiyacınız olduğu takdirde Randa AL SABBAGH ile iletişime geçebilirsiniz. r.alsabbagh@uclg-mewa.org


Ajanda
 

Comments are disabled