II. GOLDEN ADOBE (ALTIN KERPİÇ) TAHRAN KENTSEL YÖNETİM İÇİN KÜRESEL-YEREL ÖDÜLÜ


Değerli üyelerimiz,
Sizleri Dünya Kentler Günü ile aynı gün olan 31 Ekim 2015 tarihinde gerçekleşecek II. Golden Adobe (Altın Kerpiç) Tahran Kentsel Yönetim için Küresel-Yerel Ödülü’ne katılmaya davet etmekten mutluluk duymaktayız. Etkinlik Tahran Belediyesi İletişim ve Uluslararası İlişkiler Departmanı ev sahipliğinde BM-Habitat, Metropolis ve diğer yerel akademik ve kentsel kurumlarla işbirliği içerisinde gerçekleşecektir.


Toplantı, vatandaşların yaşam kalitelerini arttırmak, uluslararası iletişimi ve etkileşimi genişletmek, kentsel altyapı konusunda kapasiteleri genişletmek ve dünyadaki önemli kentsel projelerin uygulanması üzerine tecrübelerin ve tanıtımların anlatılması adına dünyanın dört bir yanından uzman kent sorumluları, başkanları ve uluslararası kurum temsilcileri bir araya getirecektir.
Bu etkinliğin büyük kentsel projelerin uygulanmasına katılım ve bilgi ve deneyimin karşılıklı etkileşimine yol açacağı beklenmektedir.
Üye kentlerimizin ekteki broşürdeli kriterlere ve göstergelere göre en iyi kentsel projelerini Golden Adobe resmi sitesine (www.tehrangoldenadobe.com) 15 Ekim 2015 tarihinden önce kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
Jüri değerlendirmesinin ardından her kategoriden 3 kazanan projeye ödül ve değerli bir hediye takdim edilecektir.
Tahran Belediyesi tören süresince kazanan her bir şehrin belediye başkanının ve ona eşlik edecek 1 kişinin uçak biletini ve konaklamasını karşılayacaktır.
Daha fazla bilgi için: www.tehrangoldenadobe.com

TehranGoldenAdobe.com-Brochure-EN (2).pdf

Comments are disabled