İKİNCİ DÜNYA YEREL VE BÖLGESEL YÖNETİMLER ASAMBLESİ


Habitat III Konferansına katkı sağlamak üzere dünya çapında pek çok yerel yönetim lideri ve ağı, Küresel Görev Gücü tarafından düzenlenen İkinci Dünya Yerel ve Bölgesel Yönetimler Asamblesi’nin üçüncü oturumu için 16 Ekim 2016’da Quito’da bir araya geliyor.

Katkılarınızın bu önemli etkinlikleri tarihi kılıp başarılarını ve kentsel gündem müzakereleri üzerindeki etkisini artıracağına ve gündemimizi ön plana çıkaracağına inanan Habitat III’ün ev sahibi Quito Belediye Başkanı ve UCLG Eş Başkanı  Mauricio Rodas ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve UCLG Başkanı Kadir Topbaş’ın davet mektuplarını aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

Bu oturum, üç oturumluk sürecin sonuncusudur:

  • Birinci Oturum: 15 Mayıs, New York
  • İkinci Oturum: UCLG 5. Dünya Kongresi çerçevesinde 14 Ekim, Bogotá
  • Üçüncü Oturum: 16 Ekim, Quito

Lütfen bu önemli tarihleri programınıza kaydettiğinizden emin olunuz.

New York’ta düzenlenecek olan  İkinci Dünya Asamblesi hakkında bilgi notu da dikkatinize sunulmuştur.

Quito’daki yerel ve bölgesel yönetimler için yapılan faaliyetlerin daha detaylı bir programı yakında sizlere sunulacaktır. Ve yine, katılımınızı can-ı gönülden istediğimiz  UCLG Kongresi ve Yerel ve Bölgesel Liderler Dünya Zirvesi hakkındaki yeniliklerden haberdar olmanız için sizleri UCLG Kongre Websitesini ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda Dünya Sekretaryası ile iletişime geçebilirsiniz.Lütfen  bogota2016@uclg.org. e-mail adresimizden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımızla,

UCLG Dünya Sekreteryası

Belgelere erişmek için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız:

Comments are disabled