STRAZBURG 2018 – UCLG YÖNETİM KURULU TOPLANTISI


Değerli Yönetim Kurulu Üyeleri,

2018 UCLG Yönetim Kurulu Toplantısı’nın, Strazburg Belediye Başkanı ve UCLG Eş-Başkanı Roland Ries’in nazik davetleriyle, 23 – 26 Mayıs tarihlerinde, Avrupa Parlamentosu’nun Strazburg’taki (Fransa) Genel Merkezi’nde gerçekleştirileceğini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Lütfen belirtilen tarihleri ajandanıza not ediniz.

Taslak Program

Yönetim Kurulu Toplantısı’nın taslak programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Programa nihai halinin henüz verilmediğinin ve ekteki programda değişiklikler yapılmasının ihtimal dâhilinde olduğunu lütfen göz önünde bulundurunuz.

Yönetim Kurulu Toplantısı, 25 Mayıs Cuma günü gerçekleşecektir.

2018 Yönetim Kurulu Toplantısı’nın; BM ‑ Habitat ile iş birliği içinde ve UNACLA çerçevesinde temel çalışma alanlarımız üzerine bakanlar ve yerel yönetimler arasında diyaloglar içermesi öngörülmektedir.

Toplantı ayrıca, Politika Konseyleri’nin bir araya gelmesi için de bir fırsat sunacaktır.

Ayrıca sınırlı alan sebebiyle, toplantıya katılmak isteyen Komiteler, Çalışma Grupları, Forumlar ve Uygulayıcı Toplulukların, mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Kayıt

Kayıtlar başlamıştır. 

Yasal ve güvenlikle ilgili yükümlülükler nedeniyle, online kayıt formunu Google Forms aracılığıyla, 11 Mayıs tarihine kadar, en kısa sürede kadar doldurarak katılımınızı teyit etmeniz gerekmektedir. Her katılımcı için ayrı bir form doldurulması gerekmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Avrupa Parlamentosu’nun güvenlik kuralları nedeniyle, toplantı salonuna giriş için, talep edilen tüm bilgileri içeren kayıt formlarınızın, 11 Mayıs tarihine kadar tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan kayıtlar için toplantı salonuna giriş izni verilmeyecek olup toplantı salonunda kayıt imkânı olmayacaktır.

Vizeler

Fransa’ya giriş yapabilmek için vizeye ihtiyacınızın olabileceğini ve bu sürecin uzun olabileceğini hatırlatırız. Vize sürecini en kısa sürede başlatmanızı öneriyoruz.

Kişisel davet mektubuna ihtiyaç duymanız halinde, UCLGExBu@uclg.org adresini de CC’ye ekleyerek, Strazburg ekibinden Carine Huck’a Carine.HUCK@strasbourg.eu adresinden ulaşabilirsiniz.

Konaklama ve diğer konularla ilgili detaylı bilgi, en kısa sürede sizlerle paylaşılacaktır.

Herhangi bir ek bilgiye ihtiyaç duymanız durumunda, Dünya Sekretaryası her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Gerekli durumlarda UCLGExBu@uclg.org adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

UCLG Dünya Sekretaryası

Lütfen aşağıdaki dosyalara erişmek için dosya isimlerinin üzerine tıklayınız:

Comments are disabled