TAKVİMİNİZE EKLEYİN: UCLG-MEWA Kentsel Mobilite Şanlıurfa Zirvesi, 20-22 KASIM 2018, ŞANLIURFA, TÜRKİYE


 

UCLG-MEWA Kentsel Mobilite Komitesi‘nin bir faaliyeti olarak “UCLG-MEWA Kentsel Mobilite Şanlıurfa Zirvesi”, 20-22 Kasım tarihlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen projelerin açılış seremonisiyle başlayacak olan Zirve boyunca; Akıllı Ulaşım, Ulaşım Finansmanı, Yönetişim ve İşletme ve Çevre Dostu Ulaşım gibi çeşitli konular işlenecek olup toplantı sırasında ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanları’na özel bir oturum da düzenlenecektir. Zirve sonunda ise UCLG-MEWA Kentsel Mobilite Komitesi Başkanı İETT tarafından MEWA Bölgesi özelinde yürütülen Toplu Taşıma Mükemmellik Endeksi (TUM-Endeks) çalışmasının sonuçları katılımcılarla paylaşılacaktır.

Zirve, sürdürülebilir mobilite konusunda yürütülen projelerin ve karşılaşılan zorlukların tartışılması ve bunlara yönelik çözüm önerilerinin sunulması açısından akademisyenler, yerel yönetim temsilcileri, özel sektör ve uluslararası kuruluşların temsilcileri için önemli bir fırsat olacaktır.

Comments are disabled