UCLG 2019 Yıllık İstişare Toplantısı & UCLG Anatüzük Komitesi Toplantısı


UCLG 2019 Yıllık İstişare Toplantısı, 11-15 Şubat 2019 tarihlerinde, ​​İspanya’nın Barselona şehrinde gerçekleştirilecek. Önceki yıllarda gerçekleştirilen örneklerine benzer şekilde; UCLG Başkanlığı, Bölge Teşkilatları ve Komite Sekretaryaları, Politika Konseyleri temsilcileri ve başlıca ortaklar; tematik çalıştaylar, kampüs oturumları ve politika tartışmalarından oluşan programda bir araya gelecek.

2019 oturumları, katılımcı kurumların çalışma planlarının birbirine uyumlu hale getirilmesi ve Kasım 2019’da Durban’da düzenlenecek UCLG Dünya Kongresi’ne dair gündem maddelerinin oluşturulması etrafında şekillenecek; katılımcılar ayrıca, Eylem Dalgaları ve Local4Action Hub aracılığıyla teşkilat içerisinde sinerji oluşturulmasını da program kapsamında ele alacak. Haftanın ilk kısmında, ağ içerisindeki teşkilatların çalışmalarına yoğunlaşılacak, Perşembe ve Cuma günlerinde ise UCLG-UBUNTU Danışma Kurulu İlk Politika Tartışması, Küresel Görevgücü Toplantısı ve teşkilatın gelecek yıl gerçekleştireceği seçimlerin görüşüleceği UCLG Anatüzük Komitesi Özel Oturumu düzenlenecek.

 

Konuya dair desteğe veya ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duymanız halinde,  uclg-mewa@uclg-mewa.org ve UCLGExBu@uclg.org adreslerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments are disabled