UCLG-MEWA HEYETİ KOCAELİ’DE TEMASLARDA BULUNDU


 

UCLG-MEWA Başkanı ve Dannieh Belediyeler Birliği Başkanı Mohamed Saadieh, UCLG-MEWA Genel Sekreteri Mehmet Duman ve Korsayta Belediye Başkanı Mohamad Allouch  Kocaeli’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

5 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen ziyaretlerde, UCLG-MEWA heyeti ilk olarak teşkilatın Yönetim Kurulu ve Konsey’inin üyesi olan Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ile bir araya geldi. Burada gerçekleştirilen görüşmenin ardından heyet daha sonra Kocaeli Kent Konseyi’ni ziyaret ederek Genel Sekreter Gültekin Görüm ile bir araya geldi.

UCLG-MEWA heyetinin bir sonraki durağı Doğu Marmara Kalkınma Ajansı oldu. Burada Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu ile bir görüşme gerçekleştirildi. Heyet daha sonra Başiskele Belediye Başkanı Mehmet Yasin Özlü’yü makamında ziyaret etti.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ziyaretinin ardından,  Kocaeli Vali Yardımcısı  Abdul Rauf Ulusoy ile bir araya gelen UCLG-MEWA heyeti, son olarak UCLG-MEWA Denetim Kurulu ve Mali Yönetim Komitesi Üyesi Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ile görüşerek Kocaeli’deki temaslarını tamamlamış oldu.

UCLG-MEWA Başkanı Mohmad Saadie, Genel Sekreter Mehmet Duman ve Korsayta Belediye Başkanı Mohamad Allouch 6 Kasım tarihinde ise İstanbul’da  Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti.

 

Comments are disabled