UCLG-MEWA YÖNETİM KURULU VE KONSEY TOPLANTILARINA EV SAHİPLİĞİ ÇAĞRISI


Değerli UCLG-MEWA Üyesi,

UCLG-MEWA Ana Tüzüğü uyarınca; UCLG-MEWA Konseyi yılda bir kez Ekim/Kasım aylarında ve UCLG-MEWA Yönetim Kurulu yılda iki kere (Nisan/Mayıs – Ekim/Kasım) toplanır. Bu bağlamda Teşkilatımız, 25-30 Ekim tarihleri arasında iki gün veya 17-20 Kasım tarihleri arasında iki gün sürecek olan UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ile Konsey Toplantılarını yapmayı planlamaktadır.

“Yerel yönetimlerin ulusal, bölgesel ve küresel düzeyde ne kadar çok birlikte hareket edebilirlerse, hizmet ettikleri toplumların seslerini o kadar güçlü bir biçimde duyuracakları” ilkesinden hareketle, belediyenizi UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ile Konsey Toplantılarına ev sahipliği yapmaya davet ediyoruz.

UCLG-MEWA üyelik yükümlülüklerini yerine getirmiş olan yerel yönetimlerimiz, bahse konu toplantılara ev sahipliği yapmaya yönelik yazılı taleplerini en geç 30 Temmuz 2021, Cuma gününe kadar uclg-mewa@uclg-mewa.org e-posta adresinden sekretaryamıza iletmeleri gerekmektedir.

Başvurular değerlendirildikten sonra UCLG-MEWA Yönetim Kurulu ve Konsey Toplantılarına ev sahipliği yapacak kent ile teşkilatımız arasında protokol imzalanmasını müteakip, gerekli duyurular www.uclg-mewa.org web sitesinde ve diğer iletişim kanallarından yapılacaktır.

 

Saygılarımızla,

UCLG-MEWA Genel Sekreterliği

 

İletişim: Sedrettin KONUK, UCLG-MEWA İdari ve Mali İşler Koordinatörü (s.konuk@uclg-mewa.org, 0212 511 10 10-115)

Comments are disabled