UCLG-MEWA YÖNETİM KURULU KASIM AYINDA TOPLANACAK


Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı’nın (UCLG-MEWA)Yönetim Kurulu Toplantısı 23-24 Kasım 2022 tarihlerinde Gebze Belediyesi’nin ev sahipliğinde Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirilecektir.

UCLG-MEWA Yönetim Kurulu Toplantısı’nda, Teşkilatın 25 Mayıs 2022-31 Ekim 2022 Dönemi Faaliyet Raporu ile bir sonraki dönemin faaliyet programı sunulacak ve UCLG-MEWA Denetim Kurulu/Mali Yönetim Komitesi tarafından hazırlanan raporlar ile 2023 Mali Dönemi Taslak Bütçesi görüşülerek karara bağlanacaktır. Toplantıda ayrıca, dönem içerisinde gerçekleşen üyelik hareketleri de görüşülecektir.

İdari toplantının yanı sıra program kapsamında UCLG-MEWA Akıllı Şehirler ve Kentsel Mobilite Komitesi tarafından düzenlenecek Sürdürülebilir Mimari: Akıllı Yaşam Alanları konulu ve UCLG-MEWA Çevre Komitesi tarafından düzenlenecek Akıllı Şehirlerin İklim Değişikliğinin Negatif Etkilerini Yenmedeki Rolü konulu paneller, ilgili alanlardaki uzman kurumları ve yerel yönetimleri aynı platformda bir araya getirecektir.

Kayıt için tıklayın

Taslak Gündemi

Taslak Program

Comments are disabled