ULUSLARARASI AKILLI ŞEHİR ÇÖZÜMLERİ KONFERANSI (ICSCS)


 

“Abasan Al-Kabira’daki Kamu Binalarında ICT-Kaynaklı Davranış Değişiklikleri Yoluyla Enerji Verimliliği” adlı Avrupa Birliği destekli proje çerçevesinde, 30-31 Ağustos 2016 tarihlerinde Gazze, Filistin’de Uluslararası Akıllı Şehir Çözümleri Konferansı’nın (ICSCS) açılış töreni ve oturumları  gerçekleştirilecektir.

Bu etkinlik, ENERBE projesinin ana faaliyetlerinden birisi olarak Gazze İslam Üniversitesi’ndeki (IUG) Proje ve Araştırma Merkezi’nin (PRC) işbirliğiyle gerçekleştirilmektedir.

ISCSC’nin amacı, araştırmacıları, tasarımcıları, geliştiricileri ve uygulayıcıları, akıllı şehir sistemlerinin kurulmasıyla ilgili deneyimlerini, şehir bağlam analizlerini, bunun uygulamalarını ve kullanım deneyimlerini tespit etmek ve paylaşmak amacıyla bir araya getirmektir.

Tebliğ Çağrısı:

Başvurular, makale ya da tanıtım yazısı formatında, e-mail ile yapılabilir (ICSCS@iugaza.edu.ps). Başvurular, teori, analiz, sayısal simülasyon ve modelleme, deneyim ve ileri düzey kullanımla ilgili yeni gelişmeleri içermelidir. Ayrıca, örnek olay incelemelerini, en iyi ulusal/uluslararası uygulamaları ve diğer kreatif faaliyetleri içerebilir.

Comments are disabled