V. İSTANBUL KARBON ZİRVESİ, 26 Nisan 2018/ISTANBUL


Değerli UCLG-MEWA Üyesi,

“İklim Finansmanı” ana teması ile kamu, sivil toplum, iş dünyası ve akademiden konunun uzmanlarını bir araya getirecek olan V. İstanbul Karbon Zirvesi, Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) tarafından 26 Nisan 2018 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Zirve boyunca Paris İklim Anlaşması özelinde, sera gazı azaltımı ve uyum süreci, iklim ve karbon finansmanı ve iklim değişimini hafifletme mekanizmaları tartışılacak.

Geçen sene düzenlenen IV. İstanbul Karbon Zirvesi Sonuç Raporu’na ve programla ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki link aracılığıyla etkinliğin resmi web sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz; http://www.istanbulcarbonsummit.org/tr/

Toplantı dilinin Türkçe ve İngilizce olduğu Zirve’ye UCLG-MEWA aracılığıyla kayıt yaptırmak isteyen yerel yönetim temsilcilerinden kayıt ücreti alınmayacağını bildirmek isteriz. Zirveye katılmak isteyen temsilcilerin; meliha@istanbulcarbonsummit.org ve e.akyol@uclg-mewa.org  b.timur@uclg-mewa.org adresleri ile iletişime geçmeleri rica olunur.

Saygılarımızla,

UCLG-MEWA Genel Sekreterliği 

Comments are disabled