UCLG-MEWA SOSYAL İÇERME KOMİTESİ BAŞKANLIK DİVANI TOPLANTISI


UCLG-MEWA Sosyal İçerme Komitesi Başkanlık Divanı Toplantısı, 23 Ocak 2023 tarihinde UCLG-MEWA ve Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ortak ev sahipliğinde online olarak gerçekleştirildi.

UCLG-MEWA Sosyal İçerme Komitesi Başkanlık Divanı Toplantısı açılış konuşmasında, UCLG-MEWA Genel Sekreteri Dr. Mehmet DUMAN komitenin geçtiğimiz dönemi kapsayan faaliyetlerine değinerek gelecek dönemin program ve faaliyetleri adına kıymetli öngörülerini paylaştılar. Ayrıca TBB Genel Sekreteri Dr. Hayri BARAÇLI, Filistin Salfeet Belediye Başkanı ve Filistin Yerel Yönetimler Birliği (APLA) Başkanı Abdul Karim ZUBAIDI, APLA Direktörü Abdallah ANATI, İstanbul Sultanbeyli Belediyesi Strateji Geliştirme Direktörü Mehmet AKTAŞ da toplantıya katıldılar.

UCLG-MEWA Genel Koordinatörü Murat KODAZ, komitenin politika belgesine değinerek ilerleyen süreçte belgede yapılması muhtemel güncellemelerle ilgili Divan üyeleriyle fikir alışverişinde bulundular. UCLG-MEWA Sosyal İçerme Komitesi Sorumlusu Yehia Ibrahim, komitenin geçmiş faaliyetleri ve gelecek faaliyet planlarını kapsayan bir PPT sunumu gerçekleştirdi.

Komite organizasyonları ve faaliyetlerine aktif katılım sağlayan diğer komite üyeleri de toplantıda katılımcı ve konuşmacı olarak yer aldılar.

UCLG-MEWA İletişim ve BT Koordinatörlüğü’nden Junaid RAFIQ ve Hejer AKGÜN toplantıya teknik destek verdi.

Comments are disabled